Služby
Chládková & Klimo

Poradenské služby a zajištění následného servisu
při realizaci prodeje či nákupu nemovitosti – naše starost.

Koupit nemovitost

Vyhledání výjimečné investiční příležitosti šité na míru. Pokud si nevyberete z aktuální nabídky našeho portfolia, aktivně vyhledáváme a identifikujeme dle Vašich požadavků vhodnou investici do realit napříč trhem. Ať už se jedná o investici do výnosové nemovitosti typu obchodního centra, administrativní budovy nebo rezidenčního bytového domu nebo investice v podobě koupi činžovního domu před rekonstrukcí s následným rozprodejem po bytech.

Koupě nemovitosti

Prodat nemovitost

Proces prodeje Vaší nemovitosti začíná u vyhledání investorů, kterým Vaši nemovitost osobně představíme a nabídneme. Od začátku našeho působení na trhu jsme si dokázali vybudovat širokou základnu kontaktů a spolupracuje s celou řadou developerských společností a ověřených investorů do nemovitostí.

Prodej nemovitosti

Odhady cen nemovitostí

Tržní odhad a zjištění hodnoty Vaší nemovitosti

Při posouzení hodnoty Vaší nemovitosti na trhu vůči konkurenci vycházíme z dlouholetých zkušeností našich makléřů a sledujeme současně se měnící trendy a vývoj realitního trhu.

Oceňování nemovitosti

Spolupracujeme pouze s odhadci s certifikací, kteří Vám profesionálně a za příznivou cenu připraví podklady nezbytné pro kladné vyřízení úvěrů či hypoték v bance či ostatních finančních institucích. Samozřejmostí jsou i odhady při majetkovém vyrovnání, v případě dědického řízení či vypořádání podílového spoluvlastnictví.

Zjistěte si nezávazně cenu své nemovitosti

Podpora a vypracování dokumentace

Financování

Naši finanční poradci Vám vyberou z aktuální nabídky produktů bankovních domů od malých hypotečních, po velké investiční úvěry.

Právní servis

Dlouhodobá spolupráce/partnerství s renomovanou advokátní společností zaručuje vysoký standard zpracování smluv a dalších právních dokumentů. Odborné právní poradenství v případě uzavírání složitých obchodů je často klíčové pro úspěch a my si toho jsme vědomi.

Průkaz energetické náročnosti

Vzniknou-li zákonné podmínky, kdy jste povinni nechat zpracovat průkaz energetické náročnosti vaší nemovitosti, rádi za Vás tuto povinnost splníme.

Správa nemovitostí

Stejně jako preferujeme osobní přístup ke každému klientovi v oblasti realit, tak přistupujeme individuálně i ke spravovaným nemovitostem jak privátních investorů, tak společenství vlastníků jednotek (SVJ), a to vše pod obchodní značkou Profispráva s.r.o.

Informace o správě nemovitostí