O nás

 

Již 19 let Vám pomáháme na realitním trhu zejména v oblasti s investičními nemovitostmi. Náš stabilní tým, který zaručuje informovanost a zastupitelnost všech členů, čerpá z dlouholetých zkušeností a osobnímu přístupu k našim klientům.

„Vidět skryté příležitosti a tvořit budoucnost.“Ing. Jana ChládkováFascinace historií i nadšení pro moderní design byly základním impulsem pro založení RK. Objevovat zapadlé skvosty nejen na Malé Straně, ale i ve zdánlivě nezajímavých částech Prahy a okolí a umět je představit a nabídnout správným investorům tvoří základní pilíř její práce. Svým osobním a otevřeným přístupem si získala mnoho klientů i obchodních partnerů, s nimiž realizuje obchody opakovaně.
„Dělat věci jinak.“Michal KlimoZadání při hledání nemovitosti pro vlastní bydlení nebylo tenkrát náročné, přesto spolupráce s profesionály skončila velkým fiaskem. Michal spatřil mezery v nabízených službách a omezenost nabídky a rozhodl se dělat věci lépe, jinak a s velkým nasazení, což se ukázalo jako ta nejlepší cesta.
2000
Založení společnosti
Založení RK Janou Chládkovou
2002
Realitní kancelář Chládková & Klimo
Přistoupením Michala Klima do RK vznikla „Realitní kancelář Chládková &Klimo“
2009
Stabilní tým
Stabilní tým spolupracovníků v RK až do současné doby po příchodu nových kolegů Ing. Josefa Kučery a Ing. Pavly Scheinerové