Pronájem komerčního pozemku o výměře 850 m2 v Praze 7 - Holešovice, Argentinská ulice

Cena:
30 000 Kč / měs.
Typ zakázky:
Pronájem
Lokalita:
Argentinská, Praha 7
Plocha:
850 m2
Evidenční číslo:
3000269

Nabízíme k pronájmu pozemek o výměře 850 m2 v Praze 7 - Holešovice, Argentinská ulice. Pozemek má asfaltový povrch, je oplocen a přístup je z veřejné komunikace. Pozemek těsně přiléhá k velmi frekventované Argentinské ulici (je z ní velmi dobře viditelný). Je možné jej využit jako plochu pro autobazar, odstavnou plochu, parkoviště .... nebo je také velmi vhodný k reklamním účelům. V ceně pronájmu pozemku je také možnost využít billboard, který je umístěný na pozemku. V těsné blízkosti je stanice metra Holešovice.

Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební smíšený
Plocha:
850 m2
Využití z hlediska ÚP:
Smíšená
Typ vlastnictví:
Osobní
Přístup k pozemku:
Z veřejné komunikace
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební smíšený
Plocha:
850 m2
Využití z hlediska ÚP:
Smíšená
Typ vlastnictví:
Osobní
Přístup k pozemku:
Z veřejné komunikace

Nenašli jste co jste hledali?

Více jak 70 nemovitostí

Získat nabídku

Partnerství investorů a RK Chládková a Klimo

Analýza vývoje realitního trhu – Aktuální trendy při prodeji a nákupu nemovitostí – Financování – Minimalizace rizik při nákupu a prodeji – Ochrana investic

Osobní přístup

Abychom zachovali exkluzitivu prodávaných/nabízených nemovitostí upřednostníme osobní schůzku. Vaše výhody? Budeme Vás seznamovat pouze s takovými nabídkami, které vyhovují Vašim požadavkům.

Hledáme za Vás

Nenalezli jste, co hledáte? Kontaktujte nás, uděláme maximum, abyste svoji představu změnili v realitu.

Informační komplexnost

Garantujeme, že námi poskytnuté informace k nabízené nemovitosti jsou vždy ověřené, přesné a úplné, protože jen tak můžete kalkulovat správná rozhodnutí.

Správa nemovitostí

Svoji investiční příležitost jste využili, a jak dál? Zajistíme profesionální správu Vašeho majetku, a to pod obchodní značkou Profispráva s.r.o.

Zaujali jsme vás?
Zanechte nám svůj kontakt a my se vám ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Vaše důvěra v naše služby při prodeji již téměř 20 let

Vaše dlouholetá důvěra nás zavazuje k tomu, abychom Vám poskytli maximálně profesionální přístup při prodeji Vaší nemovitosti.

Posouzení tržní ceny

Tržní odhad Vaší nemovitosti vychází z komplexní analýzy aktuálních podmínek realitního trhu a aktuální kupní síly, odhady jsou reálné, a Vaše nemovitost je konkurence schopná a rychle obchodně realizovatelná.

Oslovení našich obchodních partnerů

Velmi často charakter prodávané nemovitosti neumožňuje veřejnou inzerci. Proto oslovíme pouze stálé obchodní partnery a investory a danou nemovitost jim osobně představíme.

Právní servis a další legislativní požadavky

Samozřejmostí jsou pro nás též běžné úkony navazující na realitní činnost. Zajistíme pro Vás právní dokumentaci, průkaz energetické náročnosti (PENB), znalecké posudky.