Prodej stavebního pozemku 2000 m2 pro výstavbu RD u Průhonického parku - Zdiměřice

Cena:
Typ zakázky:
Prodej
Lokalita:
Jesenice
Plocha:
2000 m2
Evidenční číslo:
4000420
Mám zájem Tisk
Ing. Jana Chládková

Ing. Jana Chládková

Exkluzivně Vám nabízíme pozemek o výměře 2000 m2 na výstavbu rodinného domu ve vyhledávané lokalitě v těsném sousedství Průhonického parku. Jedná se o pozemek v uzavřeném areálu a chráněném. Na pozemek je zavedena kanalizace, vodovod a elektřina. Plyn v lokalitě není. Pro topení se počítá s tepelnými čerpadly. Pozemek leží přímo u Průhonické obory a je orientovaný na jih. V těsné blízkosti pozemku je golfové odpaliště, 10 minut dětské centrum se sportovištěm, spádová obec je Jesenice s kompletní občanskou vybaveností (mezinárodní škola, školka, zdrav. středisko, nákupní centrum apod.). Výjimečná příležitost bydlení v přírodě, s městem za zády.

Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Plocha:
2000 m2
Využití z hlediska ÚP:
Obytná
Typ vlastnictví:
Osobní
Přístup k pozemku:
Z vlastní komunikace
Možno hypotéka:
Ano
Elektřina na pozemku:
230/400 V
Plyn:
Není
Kanalizace:
Městská
Voda:
Vodovod

Nenašli jste co jste hledali?

Více jak 70 nemovitostí

Získat nabídku

Partnerství investorů a RK Chládková a Klimo

Analýza vývoje realitního trhu – Aktuální trendy při prodeji a nákupu nemovitostí – Financování – Minimalizace rizik při nákupu a prodeji – Ochrana investic

Osobní přístup

Abychom zachovali exkluzitivu prodávaných/nabízených nemovitostí upřednostníme osobní schůzku. Vaše výhody? Budeme Vás seznamovat pouze s takovými nabídkami, které vyhovují Vašim požadavkům.

Hledáme za Vás

Nenalezli jste, co hledáte? Kontaktujte nás, uděláme maximum, abyste svoji představu změnili v realitu.

Informační komplexnost

Garantujeme, že námi poskytnuté informace k nabízené nemovitosti jsou vždy ověřené, přesné a úplné, protože jen tak můžete kalkulovat správná rozhodnutí.

Správa nemovitostí

Svoji investiční příležitost jste využili, a jak dál? Zajistíme profesionální správu Vašeho majetku, a to pod obchodní značkou Profispráva s.r.o.

Zaujali jsme vás?
Zanechte nám svůj kontakt a my se vám ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Vaše důvěra v naše služby při prodeji již téměř 20 let

Vaše dlouholetá důvěra nás zavazuje k tomu, abychom Vám poskytli maximálně profesionální přístup při prodeji Vaší nemovitosti.

Posouzení tržní ceny

Tržní odhad Vaší nemovitosti vychází z komplexní analýzy aktuálních podmínek realitního trhu a aktuální kupní síly, odhady jsou reálné, a Vaše nemovitost je konkurence schopná a rychle obchodně realizovatelná.

Oslovení našich obchodních partnerů

Velmi často charakter prodávané nemovitosti neumožňuje veřejnou inzerci. Proto oslovíme pouze stálé obchodní partnery a investory a danou nemovitost jim osobně představíme.

Právní servis a další legislativní požadavky

Samozřejmostí jsou pro nás též běžné úkony navazující na realitní činnost. Zajistíme pro Vás právní dokumentaci, průkaz energetické náročnosti (PENB), znalecké posudky.