Prodej skladového areálu s výnosem a dalším potenciálem v Mělníku

Cena:
Cena poznámka:
Info o ceně v kanceláři.
Typ zakázky:
Prodej
Lokalita:
Blatecká, Mělník
Plocha:
11263 m2
Evidenční číslo:
3000486

Jedná se o prodej rozsáhlého skladového areálu v Mělníku. Pozemek je územním plánem veden jako smíšené neobytné území. Výměra pozemků je cca 46.000 m2. Na pozemku je ke komerčnímu využití 19 budov, z čeho je převážná většina skladových, zbytek administrativa a zázemí. Celková užitná plocha budov je 11.263 m2. Užitnou plochu je možné navýšit o cca 5.000 m2 tím, že na místo několika menších budov vzniknou 2 moderní velké skladové haly. V současné době je pronajato cca 95 % areálu, včetně zpevněných odstavných ploch. Celkový roční výnos činí cca 11.000.000,- Kč. V areálu jsou zavedeny veškeré inženýrské sítě. Většina budov je po rekonstrukci. V areálu je velká manipulační plocha, která umožňuje vjezd i velkým nákladním autům.

Typ nemovitosti:
Komerční
Podtyp nemovitosti:
Skladové prostory
Plocha:
11263 m2
Konstrukce budovy:
Smíšená
Typ vlastnictví:
s.r.o.
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Parkování:
Venkovní stání

Nenašli jste co jste hledali?

Více jak 70 nemovitostí

Získat nabídku

Partnerství investorů a RK Chládková a Klimo

Analýza vývoje realitního trhu – Aktuální trendy při prodeji a nákupu nemovitostí – Financování – Minimalizace rizik při nákupu a prodeji – Ochrana investic

Osobní přístup

Abychom zachovali exkluzitivu prodávaných/nabízených nemovitostí upřednostníme osobní schůzku. Vaše výhody? Budeme Vás seznamovat pouze s takovými nabídkami, které vyhovují Vašim požadavkům.

Hledáme za Vás

Nenalezli jste, co hledáte? Kontaktujte nás, uděláme maximum, abyste svoji představu změnili v realitu.

Informační komplexnost

Garantujeme, že námi poskytnuté informace k nabízené nemovitosti jsou vždy ověřené, přesné a úplné, protože jen tak můžete kalkulovat správná rozhodnutí.

Správa nemovitostí

Svoji investiční příležitost jste využili, a jak dál? Zajistíme profesionální správu Vašeho majetku, a to pod obchodní značkou Profispráva s.r.o.

Zaujali jsme vás?
Zanechte nám svůj kontakt a my se vám ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Vaše důvěra v naše služby při prodeji již téměř 20 let

Vaše dlouholetá důvěra nás zavazuje k tomu, abychom Vám poskytli maximálně profesionální přístup při prodeji Vaší nemovitosti.

Posouzení tržní ceny

Tržní odhad Vaší nemovitosti vychází z komplexní analýzy aktuálních podmínek realitního trhu a aktuální kupní síly, odhady jsou reálné, a Vaše nemovitost je konkurence schopná a rychle obchodně realizovatelná.

Oslovení našich obchodních partnerů

Velmi často charakter prodávané nemovitosti neumožňuje veřejnou inzerci. Proto oslovíme pouze stálé obchodní partnery a investory a danou nemovitost jim osobně představíme.

Právní servis a další legislativní požadavky

Samozřejmostí jsou pro nás též běžné úkony navazující na realitní činnost. Zajistíme pro Vás právní dokumentaci, průkaz energetické náročnosti (PENB), znalecké posudky.