Prodej obchodních prostor 500 m2, zajímavý výnos, Praha 3

Cena:
35 000 000 Kč
Typ zakázky:
Prodej
Lokalita:
Praha 3
Plocha:
500 m2
Evidenční číslo:
3000484

Jedná se o prodej obchodních prostor o výměře cca 500 m2, který se nachází v přízemí bytového domu v Praze 3. Prostory mají výlohy a vstup do ulice. Nemovitost je dlouhodobě pronajata silnému a stabilnímu nájemci a generuje zajímavý výnos. Jedná se o prodej 100 % obchodních podílů společnosti, která tuto nemovitost vlastní. Možnost převzetí zbývající části úvěru. Fotografie jsou z důvodu přání majitele pouze ilustrativní. V případě vážného zájmu jsme připraveni poskytnout veškeré další informace.

Typ nemovitosti:
Komerční
Podtyp nemovitosti:
Obchodní prostory
Plocha:
500 m2
Patro:
Přízemí
Konstrukce budovy:
Cihla
Typ vlastnictví:
s.r.o.
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Parkování:
U domu (veřejné)

Nenašli jste co jste hledali?

Více jak 70 nemovitostí

Získat nabídku

Partnerství investorů a RK Chládková a Klimo

Analýza vývoje realitního trhu – Aktuální trendy při prodeji a nákupu nemovitostí – Financování – Minimalizace rizik při nákupu a prodeji – Ochrana investic

Osobní přístup

Abychom zachovali exkluzitivu prodávaných/nabízených nemovitostí upřednostníme osobní schůzku. Vaše výhody? Budeme Vás seznamovat pouze s takovými nabídkami, které vyhovují Vašim požadavkům.

Hledáme za Vás

Nenalezli jste, co hledáte? Kontaktujte nás, uděláme maximum, abyste svoji představu změnili v realitu.

Informační komplexnost

Garantujeme, že námi poskytnuté informace k nabízené nemovitosti jsou vždy ověřené, přesné a úplné, protože jen tak můžete kalkulovat správná rozhodnutí.

Správa nemovitostí

Svoji investiční příležitost jste využili, a jak dál? Zajistíme profesionální správu Vašeho majetku, a to pod obchodní značkou Profispráva s.r.o.

Zaujali jsme vás?
Zanechte nám svůj kontakt a my se vám ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Vaše důvěra v naše služby při prodeji již téměř 20 let

Vaše dlouholetá důvěra nás zavazuje k tomu, abychom Vám poskytli maximálně profesionální přístup při prodeji Vaší nemovitosti.

Posouzení tržní ceny

Tržní odhad Vaší nemovitosti vychází z komplexní analýzy aktuálních podmínek realitního trhu a aktuální kupní síly, odhady jsou reálné, a Vaše nemovitost je konkurence schopná a rychle obchodně realizovatelná.

Oslovení našich obchodních partnerů

Velmi často charakter prodávané nemovitosti neumožňuje veřejnou inzerci. Proto oslovíme pouze stálé obchodní partnery a investory a danou nemovitost jim osobně představíme.

Právní servis a další legislativní požadavky

Samozřejmostí jsou pro nás též běžné úkony navazující na realitní činnost. Zajistíme pro Vás právní dokumentaci, průkaz energetické náročnosti (PENB), znalecké posudky.