Výhodná výnosová nemovitost - prodej komerčních prostor se zavedeným fitness a wellness klubem s bazénem, vířivkou a saunou, Praha 10 - Vršovice

Cena:
Typ zakázky:
Prodej
Lokalita:
Praha 10
Plocha:
1353 m2
Evidenční číslo:
3000488

Jedná se o prodej komerčních prostor s dlouhodobým a silným nájemcem, zahraniční společnost provozující fitness a wellness kluby v Evropě. Předmět prodeje se skládá z několika komerčních jednotek v přízemí a suterénu nedávno postavených bytových domů v Praze 10 - Vršovice. Komerční jednotky mají velké výlohy a přímý vstup z ulice. V přízemí fitness centra se nachází recepce, sál pro fitness, aerobní sál, solária, zázemí pro klienty. V suterénu je plavecký bazén, sauna, pára, vířivka, zázemí pro klienty, zázemí pro zaměstnance a technické zázemí. Celková výměra nebytových prostor činí 1353 m2. Obchodní prostory generují svým pronájmem velmi zajímavý výnos. Dostatečná kapacita parkování je zajištěna před budovou.

Typ nemovitosti:
Komerční
Podtyp nemovitosti:
Obchodní prostory
Plocha:
1353 m2
Patro:
Přízemí
Konstrukce budovy:
Smíšená
Typ vlastnictví:
s.r.o.
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Parkování:
Venkovní stání, U domu (veřejné)
Výtah:
Ne
Sklep:
Ano

Nenašli jste co jste hledali?

Více jak 70 nemovitostí

Získat nabídku

Partnerství investorů a RK Chládková a Klimo

Analýza vývoje realitního trhu – Aktuální trendy při prodeji a nákupu nemovitostí – Financování – Minimalizace rizik při nákupu a prodeji – Ochrana investic

Osobní přístup

Abychom zachovali exkluzitivu prodávaných/nabízených nemovitostí upřednostníme osobní schůzku. Vaše výhody? Budeme Vás seznamovat pouze s takovými nabídkami, které vyhovují Vašim požadavkům.

Hledáme za Vás

Nenalezli jste, co hledáte? Kontaktujte nás, uděláme maximum, abyste svoji představu změnili v realitu.

Informační komplexnost

Garantujeme, že námi poskytnuté informace k nabízené nemovitosti jsou vždy ověřené, přesné a úplné, protože jen tak můžete kalkulovat správná rozhodnutí.

Správa nemovitostí

Svoji investiční příležitost jste využili, a jak dál? Zajistíme profesionální správu Vašeho majetku, a to pod obchodní značkou Profispráva s.r.o.

Zaujali jsme vás?
Zanechte nám svůj kontakt a my se vám ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Vaše důvěra v naše služby při prodeji již téměř 20 let

Vaše dlouholetá důvěra nás zavazuje k tomu, abychom Vám poskytli maximálně profesionální přístup při prodeji Vaší nemovitosti.

Posouzení tržní ceny

Tržní odhad Vaší nemovitosti vychází z komplexní analýzy aktuálních podmínek realitního trhu a aktuální kupní síly, odhady jsou reálné, a Vaše nemovitost je konkurence schopná a rychle obchodně realizovatelná.

Oslovení našich obchodních partnerů

Velmi často charakter prodávané nemovitosti neumožňuje veřejnou inzerci. Proto oslovíme pouze stálé obchodní partnery a investory a danou nemovitost jim osobně představíme.

Právní servis a další legislativní požadavky

Samozřejmostí jsou pro nás též běžné úkony navazující na realitní činnost. Zajistíme pro Vás právní dokumentaci, průkaz energetické náročnosti (PENB), znalecké posudky.