Prodej rodinného domu v Praze 5 - Zbraslavi

Cena:
13 500 000 Kč
Typ zakázky:
Prodej
Lokalita:
V hluboké, Praha-Zbraslav
Dispozice:
5+1
Plocha:
163 m2
Evidenční číslo:
5000485
Mám zájem Tisk
Ing. Pavla Scheinerová

Ing. Pavla Scheinerová

Nabízíme Vám samostatně stojící rodinný dům ve staré zástavbě v Praze 5 - Zbraslavi s pozemkem o velikosti 884 m2. Jedná se o dům v okrajové části Zbraslavi, v bezzáplavové oblasti, ve slepé ulici. Díky této poloze je zaručeno úplné soukromí a klid uprostřed zeleně. Dům obklopuje prostorná udržovaná zahrada se vzrostlou zelení a se skleníkem. Dům, původně z dvacátých let minulého století, prošel v roce 2011 téměř kompletní rekonstrukcí. Při té příležitosti se vybudovala nová střecha, nové rozvody (voda, plyn, elektroinstalace, vytápění, datový kabel, anténa, zabezpečovací zařízení), nové interiéry. Došlo i na zateplení podlah, na kterých je v přízemí převážně položena plovoucí podlaha. Okna i fasáda zůstaly původní, plně funkční. Dům s dispozicí 5+1 má užitnou plochu 163 m2. V přízemí se nachází obývací pokoj, kuchyň se spíží, samostatné WC a zádveří s technickým zázemím domu, dále pak pokoj pro hosty/pracovna s koupelnou se sprchovým koutem i vanou a možností samostatného vchodu do domu. V 1. patře jsou 2 dětské pokoje, ložnice se šatnou, koupelna s vanou a samostatné WC. Celá půda je zateplená, slouží jako úložný prostor a z části jako galerie nad dětskými pokoji. V domě jsou vestavěné skříně a vybavená moderní kuchyň. K domu náleží samostatná garáž a dále sklep se samostatným vchodem ze zahrady. Praha 5 - Zbraslav nabízí příjemné bydlení v souladu s přírodou a zároveň zde najdete plnou občanskou vybavenost (školy, obchody, restaurace, lékaři, služby) v docházkové vzdálenosti, s výbornou dopravní dostupností do centra Prahy. Probíhá vypracování štítku energetické náročnosti budovy, proto uvádíme provizorně třídu "G", bude upřesněno. Pro více informací kontaktujte RK.

Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+1
Užitná plocha:
163 m2
Plocha parcely:
884 m2
Zastavěná plocha:
181 m2
Konstrukce budovy:
Smíšená
Typ vlastnictví:
Osobní
Stav nemovitosti:
Po rekonstrukci
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Parkování:
Garáž
Výtah:
Ne
Terasa:
Ne
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Zahrada:
Ano
Sklep:
Ano
Možno hypotéka:
Ano
Elektřina:
230/400 V
Plyn:
Zaveden
Voda:
Vodovod
Rok výstavby:
1911

Nenašli jste co jste hledali?

Více jak 70 nemovitostí

Získat nabídku

Partnerství investorů a RK Chládková a Klimo

Analýza vývoje realitního trhu – Aktuální trendy při prodeji a nákupu nemovitostí – Financování – Minimalizace rizik při nákupu a prodeji – Ochrana investic

Osobní přístup

Abychom zachovali exkluzitivu prodávaných/nabízených nemovitostí upřednostníme osobní schůzku. Vaše výhody? Budeme Vás seznamovat pouze s takovými nabídkami, které vyhovují Vašim požadavkům.

Hledáme za Vás

Nenalezli jste, co hledáte? Kontaktujte nás, uděláme maximum, abyste svoji představu změnili v realitu.

Informační komplexnost

Garantujeme, že námi poskytnuté informace k nabízené nemovitosti jsou vždy ověřené, přesné a úplné, protože jen tak můžete kalkulovat správná rozhodnutí.

Správa nemovitostí

Svoji investiční příležitost jste využili, a jak dál? Zajistíme profesionální správu Vašeho majetku, a to pod obchodní značkou Profispráva s.r.o.

Zaujali jsme vás?
Zanechte nám svůj kontakt a my se vám ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Vaše důvěra v naše služby při prodeji již téměř 20 let

Vaše dlouholetá důvěra nás zavazuje k tomu, abychom Vám poskytli maximálně profesionální přístup při prodeji Vaší nemovitosti.

Posouzení tržní ceny

Tržní odhad Vaší nemovitosti vychází z komplexní analýzy aktuálních podmínek realitního trhu a aktuální kupní síly, odhady jsou reálné, a Vaše nemovitost je konkurence schopná a rychle obchodně realizovatelná.

Oslovení našich obchodních partnerů

Velmi často charakter prodávané nemovitosti neumožňuje veřejnou inzerci. Proto oslovíme pouze stálé obchodní partnery a investory a danou nemovitost jim osobně představíme.

Právní servis a další legislativní požadavky

Samozřejmostí jsou pro nás též běžné úkony navazující na realitní činnost. Zajistíme pro Vás právní dokumentaci, průkaz energetické náročnosti (PENB), znalecké posudky.