Prodej činžovní vily k rekonstrukci - Praha 4, Lhotka

Cena:
19 900 000 Kč
Typ zakázky:
Prodej
Lokalita:
K Novému dvoru, Praha 4
Plocha:
158 m2
Evidenční číslo:
3000493

Jedná se o prodej činžovní vily o dvou bytových jednotkách 2 x 2+1 (každá cca 75 m2) v přízemí a v 1. patře. Vila je celá podsklepena. Sklepní prostory jsou dostatečně prosvětleny okny - možnost vybudování nebytové jednotky o stejné dispozici jako byty. Dále je možné vybudovat další byt v podkroví. Celková hrubá plocha domu je cca 470 m2 + garáž. Pozemek má obdélníkový tvar. Jeho výměra činí 791 m2. Do domu jsou zavedeny veškeré inženýrské sítě. Dům je vhodný k rekonstrukci. Možnost vybudování luxusní rezidenční vily nebo také domu o více bytových jednotkách. Nemovitost se nachází ve vyhledávané lokalitě pro bydlení. V těsném dosahu je kompletní občanská vybavenost.

Typ nemovitosti:
Činžovní dům
Užitná plocha:
470 m2
Plocha parcely:
791 m2
Zastavěná plocha:
158 m2
Konstrukce budovy:
Cihla
Typ vlastnictví:
Osobní
Stav nemovitosti:
Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Parkování:
Garáž
Výtah:
Ne
Balkón:
Ano
Zahrada:
Ano
Sklep:
Ano
Elektřina:
230 V
Plyn:
Zaveden
Kanalizace:
Městská
Voda:
Vodovod

Nenašli jste co jste hledali?

Více jak 70 nemovitostí

Získat nabídku

Partnerství investorů a RK Chládková a Klimo

Analýza vývoje realitního trhu – Aktuální trendy při prodeji a nákupu nemovitostí – Financování – Minimalizace rizik při nákupu a prodeji – Ochrana investic

Osobní přístup

Abychom zachovali exkluzitivu prodávaných/nabízených nemovitostí upřednostníme osobní schůzku. Vaše výhody? Budeme Vás seznamovat pouze s takovými nabídkami, které vyhovují Vašim požadavkům.

Hledáme za Vás

Nenalezli jste, co hledáte? Kontaktujte nás, uděláme maximum, abyste svoji představu změnili v realitu.

Informační komplexnost

Garantujeme, že námi poskytnuté informace k nabízené nemovitosti jsou vždy ověřené, přesné a úplné, protože jen tak můžete kalkulovat správná rozhodnutí.

Správa nemovitostí

Svoji investiční příležitost jste využili, a jak dál? Zajistíme profesionální správu Vašeho majetku, a to pod obchodní značkou Profispráva s.r.o.

Zaujali jsme vás?
Zanechte nám svůj kontakt a my se vám ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Vaše důvěra v naše služby při prodeji již téměř 20 let

Vaše dlouholetá důvěra nás zavazuje k tomu, abychom Vám poskytli maximálně profesionální přístup při prodeji Vaší nemovitosti.

Posouzení tržní ceny

Tržní odhad Vaší nemovitosti vychází z komplexní analýzy aktuálních podmínek realitního trhu a aktuální kupní síly, odhady jsou reálné, a Vaše nemovitost je konkurence schopná a rychle obchodně realizovatelná.

Oslovení našich obchodních partnerů

Velmi často charakter prodávané nemovitosti neumožňuje veřejnou inzerci. Proto oslovíme pouze stálé obchodní partnery a investory a danou nemovitost jim osobně představíme.

Právní servis a další legislativní požadavky

Samozřejmostí jsou pro nás též běžné úkony navazující na realitní činnost. Zajistíme pro Vás právní dokumentaci, průkaz energetické náročnosti (PENB), znalecké posudky.