Prodej luxusního penthousu Praha - Josefov

Cena:
Cena poznámka:
Info o ceně v RK
Typ zakázky:
Prodej
Lokalita:
Praha 1
Dispozice:
5+1
Plocha:
251 m2
Evidenční číslo:
4000491
Mám zájem Tisk
Ing. Jana Chládková

Ing. Jana Chládková

Nabízíme Vám luxusní a jedinečnou nemovitost v historickém centru Prahy 1 - Josefově. Jedná se o penthouse s dispozici 5+1 a ploše 251 m2. K bytu náleží 2 terasy o velikosti 38 m2, ze kterých je nádherný výhled na Hradčany. Byt je v reprezentativním domě z 19. století, s výtahem. Dům je postaveném v secesním slohu podle architektů Bedřicha Bendelmayera a Karla Manda v nejprestižnější pražské ulici. Byt prošel před čtyřmi lety velmi nákladnou rekonstrukcí, při které byl kladen důraz na detail, za použití těch nejkvalitnějších materiálů a technologií. Byt je rozdělen dle záměru užívání na zóny pro přijímání hostů a trávení rodinného času, oddělených privátních zón i technického zázemí pro personál. Samozřejmostí je klimatizace, kamerový systém, podlahové topení, kuchyňské spotřebiče značky Miehle, italský mramor v koupelnách i v kuchyni a mnoho dalšího. Dalším unikátním architektonickým skvostem je věžička s budoárem, která nabízí fantastický výhled v rozsahu 280 stupňů, od budovy právnické fakulty, Letenských sadů, Pařížskou ulici a Staroměstské nám. až po Maislovu ulici. Doporučujeme prohlídku tohoto unikátního apartmá. Současně se nabízí možnost připojení sousedního mezonetového apartmánu o velikosti 220 m2. We offer a luxurious and unique property in the historic center of Prague - in Josefov. It is a duplex penthouse with a layout of 5 +1 and an area of 251 m2. The apartment has 2 terraces of 38 m2, from which there is a beautiful view of Hradčany. The apartment is in a representative building with an elevator from the 19th century built in the Art Nouveau style according to architects Bedřich Bendelmayer and Karel Mand in the most prestigious street in Prague. The apartment went trough a very expensive reconstruction four years ago, during which attention was paid to detail, using the best materials and technologies. The apartment is divided according to the intended use into zones for receiving guests and spending family time, separate private zones and technical facilities for staff. Of course there is air conditioning system, camera system, underfloor heating, Miehle kitchen appliances, Italian marble in the bathrooms and kitchen and much more. Another unique architectural gem is the boudoir tower, which offers a fantastic 280-degree view from the building of the Faculty of Law, Letenské sady, Pařížská Street and Staroměstské nám. up to Maislova street. We recommend a tour of this unique suite. At the same time, we can arrange the sale of a neighboring duplex apartment with a size of 220 m2, which would be connected to this apartment.

Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
5+1
Obytná plocha:
251 m2
Užitná plocha:
251 m2
Patro:
5. patro
Konstrukce budovy:
Smíšená
Typ vlastnictví:
Osobní
Stav nemovitosti:
Po rekonstrukci
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Parkování:
Garážové stání
Výtah:
Ano
Terasa:
Ano
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Zahrada:
Ne
Sklep:
Ne
Možno hypotéka:
Ne

Nenašli jste co jste hledali?

Více jak 70 nemovitostí

Získat nabídku

Partnerství investorů a RK Chládková a Klimo

Analýza vývoje realitního trhu – Aktuální trendy při prodeji a nákupu nemovitostí – Financování – Minimalizace rizik při nákupu a prodeji – Ochrana investic

Osobní přístup

Abychom zachovali exkluzitivu prodávaných/nabízených nemovitostí upřednostníme osobní schůzku. Vaše výhody? Budeme Vás seznamovat pouze s takovými nabídkami, které vyhovují Vašim požadavkům.

Hledáme za Vás

Nenalezli jste, co hledáte? Kontaktujte nás, uděláme maximum, abyste svoji představu změnili v realitu.

Informační komplexnost

Garantujeme, že námi poskytnuté informace k nabízené nemovitosti jsou vždy ověřené, přesné a úplné, protože jen tak můžete kalkulovat správná rozhodnutí.

Správa nemovitostí

Svoji investiční příležitost jste využili, a jak dál? Zajistíme profesionální správu Vašeho majetku, a to pod obchodní značkou Profispráva s.r.o.

Zaujali jsme vás?
Zanechte nám svůj kontakt a my se vám ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Vaše důvěra v naše služby při prodeji již téměř 20 let

Vaše dlouholetá důvěra nás zavazuje k tomu, abychom Vám poskytli maximálně profesionální přístup při prodeji Vaší nemovitosti.

Posouzení tržní ceny

Tržní odhad Vaší nemovitosti vychází z komplexní analýzy aktuálních podmínek realitního trhu a aktuální kupní síly, odhady jsou reálné, a Vaše nemovitost je konkurence schopná a rychle obchodně realizovatelná.

Oslovení našich obchodních partnerů

Velmi často charakter prodávané nemovitosti neumožňuje veřejnou inzerci. Proto oslovíme pouze stálé obchodní partnery a investory a danou nemovitost jim osobně představíme.

Právní servis a další legislativní požadavky

Samozřejmostí jsou pro nás též běžné úkony navazující na realitní činnost. Zajistíme pro Vás právní dokumentaci, průkaz energetické náročnosti (PENB), znalecké posudky.