3+kk+galerie a terasa v projektu "Rezidence Grafická 14" (144 m2)

Cena:
10 985 000 Kč
Cena poznámka:
včetně provize
Typ zakázky:
Prodej
Lokalita:
Grafická, Praha 5
Dispozice:
3+kk
Plocha:
144 m2
Evidenční číslo:
7000480
Mám zájem Tisk
Ing. Josef Kučera

Ing. Josef Kučera

Pozor sleva! Tento byt jen nyní zlevněný o 650.000 Kč oproti původní ceně, a navíc po jeho koupi obdržíte od developera voucher v hodnotě 100.000Kč na kuchyňskou linku či jiný vestavěný nábytek od našeho partnera. Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi rekonstruovaný byt č. 52 v projektu "Rezidence Grafická 14". Jedná se o 3+kk s galerií, terasou a vyhrazeným parkovacím stáním. Byt se nachází v 5.-7.NP. Dispozice bytu: vstupní chodba a schodiště do 6.NP, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice, chodba, koupelna s WC, galerie a terasa v 7.NP. Z klidné a slunné terasy je krásný výhled zejména na Smíchov, Košíře, ale i další části Prahy. Součástí jednotky je vyhrazené parkovací stání za dálkově ovládanou bránou na pozemku domu a praktická sklepní kóje v 1.PP. Byt bude dokončen do dvou měsíců po podpisu kupní smlouvy. Dům, ve kterém se nabízený byt nalézá byl postavený na počátku 20. století. V současnosti prochází rozsáhlou rekonstrukcí snažící se o zachování původního genia loci, ovšem s použitím moderních prvků, které Vám zaručí současnou kvalitu bydlení, včetně instalace nového výtahu. Všechny byty v tomto projektu mají co možná nejúčelnější dispozice 2+kk a 3+kk. Součástí standardu jsou dubové parkety v obytných místnostech, kvalitní dlažba a obklady, sanitární technika od renomovaných výrobců, nové rozvody sítí a médií, nová kotelna atd.. Ulice Grafická leží pouhých 500m od centra Anděla a zároveň 300m od krásného, klidného parku Sacre coeur. Pro více informací, či domluvení nezávazné prohlídky, mne neváhejte kontaktovat!

Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
3+kk
Obytná plocha:
144 m2
Užitná plocha:
144 m2
Patro:
5. patro
Konstrukce budovy:
Cihla
Typ vlastnictví:
Osobní
Stav nemovitosti:
Po rekonstrukci – první majitel
Energetická náročnost budovy:
E - Nehospodárná
Parkování:
Venkovní stání
Výtah:
Ano
Terasa:
Ano
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Zahrada:
Ne
Sklep:
Ano
Možno hypotéka:
Ne

Nenašli jste co jste hledali?

Více jak 70 nemovitostí

Získat nabídku

Partnerství investorů a RK Chládková a Klimo

Analýza vývoje realitního trhu – Aktuální trendy při prodeji a nákupu nemovitostí – Financování – Minimalizace rizik při nákupu a prodeji – Ochrana investic

Osobní přístup

Abychom zachovali exkluzitivu prodávaných/nabízených nemovitostí upřednostníme osobní schůzku. Vaše výhody? Budeme Vás seznamovat pouze s takovými nabídkami, které vyhovují Vašim požadavkům.

Hledáme za Vás

Nenalezli jste, co hledáte? Kontaktujte nás, uděláme maximum, abyste svoji představu změnili v realitu.

Informační komplexnost

Garantujeme, že námi poskytnuté informace k nabízené nemovitosti jsou vždy ověřené, přesné a úplné, protože jen tak můžete kalkulovat správná rozhodnutí.

Správa nemovitostí

Svoji investiční příležitost jste využili, a jak dál? Zajistíme profesionální správu Vašeho majetku, a to pod obchodní značkou Profispráva s.r.o.

Zaujali jsme vás?
Zanechte nám svůj kontakt a my se vám ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Vaše důvěra v naše služby při prodeji již téměř 20 let

Vaše dlouholetá důvěra nás zavazuje k tomu, abychom Vám poskytli maximálně profesionální přístup při prodeji Vaší nemovitosti.

Posouzení tržní ceny

Tržní odhad Vaší nemovitosti vychází z komplexní analýzy aktuálních podmínek realitního trhu a aktuální kupní síly, odhady jsou reálné, a Vaše nemovitost je konkurence schopná a rychle obchodně realizovatelná.

Oslovení našich obchodních partnerů

Velmi často charakter prodávané nemovitosti neumožňuje veřejnou inzerci. Proto oslovíme pouze stálé obchodní partnery a investory a danou nemovitost jim osobně představíme.

Právní servis a další legislativní požadavky

Samozřejmostí jsou pro nás též běžné úkony navazující na realitní činnost. Zajistíme pro Vás právní dokumentaci, průkaz energetické náročnosti (PENB), znalecké posudky.